In Berlicum werd afgelopen zondag de tweede AK ronde van de afdeling Zuid verreden door 21 rijders van FCV d’n Urste. Er waren in totaal 77 manches te rijden.
Micha Strating had helaas niet zijn beste dag, hij viel in zijn eerste manche waardoor er voor hem helaas niet meer in zat dan drie manches. Ook Hidde Voets had een pechvogeltje meegenomen naar Berlicum, de eerste twee manches reed hij voortreffelijk door telkens bij de eerste drie te finishen. In de derde manche was er een mooie strijd om de tweede plek maar helaas is Hidde daarbij erg hard gevallen. Ondanks zijn valpartij had hij zich wel geplaatst voor de kwartfinale maar deze heeft hij niet kunnen rijden omdat hij ter controle naar het ziekenhuis moest.
B-finales waren er voor Ton de Klein, Kyro van Schijndel, Niels van der Steen, Jelle van Delft, Mark Mettler, Bas van der Steen, Sanne Spierings, Laura Schakenraad, Anouk Manders en Demi Manders.
Wesley Manders, Justin van Uden, Rowen Leenders, Rick Schakenraad, Jurian Leenders, Ramon van de Bersselaar, Robin van de Schoot, Mandy Spierings en Kim van de Schoot
De volgende wedstrijd is een TC wedstrijd in Dedemsvaart op zondag 17 april.

11 april 2016