NULAND – Koen van der Biezen is de nieuwe hoofdtrainer van Nulandia JO 19-1. Daarmee komt hij terug bij de club waar het voor de huidige spits van Top Oss allemaal begon. Van der Biezen startte zijn loopbaan als voetballer bij de F-pupillen van Nulandia.
Nu, vele jaren later, start de huidige spits van TOP Oss zijn loopbaan als hoofdtrainer bij de JO19-1 van Nulandia. Afgelopen weken zijn Koen en Nulandia met elkaar in contact gekomen en hebben beide partijen de intentie geuit om voor een langere periode te gaan samenwerken.
Mooi begin
“Voor mij een mooi begin om te kijken of het trainersvak iets voor mij is” aldus Koen. Naast Koen zal de technische staf van de JO19-1 komend seizoen bestaan uit Harold Kocken en Rens Ruijssenaars. Rob van Nistelrooij, lid van de technische commissie van Nulandia: “Enkele weken geleden bracht Harold Kocken mij op het idee om Koen van der Biezen te benaderen. Vervolgens heb ik hem gebeld en zijn we snel bij elkaar gaan zitten”. Vanuit Nulandia zijn Mart van Lokven, Mark Peters, Rob van Nistelrooij, Harold Kocken en Mark Dielissen vanuit het hoofdbestuur van Nulandia hier nauw bij betrokken. Een resultaat om trots op te zijn.
Papieren
Nulandia biedt Koen van der Biezen de mogelijkheid om zijn trainerspapieren te gaan halen. Dit kan hij doen door een verkort traject te gaan volgen, omdat hij als profvoetballer voldoet aan de voorwaarden van de KNVB. Of dat komend seizoen al gaat gebeuren is nog niet zeker, omdat Koen momenteel nog actief speler is bij TOP Oss. Dat traject zal nog nader worden uitgestippeld.