Het is druk de komende dagen in stadion De Vliert. FC Den Bosch speelt zowel vrijdag (SC Cambuur) als maandag (tegen jong Ajax) thuis. De ploeg uit Leeuwarden heeft maar één puntje minder dan de Bosschenaren, terwijl de jonge Amsterdammers ver voor Den Bosch op de derde plek van de Jupiler League staan.
Wil jij wel eens een voetbalwedstrijd zien op betaald niveau? Of ben je al een regelmatige gast in het betaald voetbal maar wil je wel eens voor niks naar FC Den Bosch? Dat kan. Jan en Jan Media, uitgever van onder meer de Rosbode/de Streekwijzer, heeft drie keer twee kaartjes weg te geven voor de thuiswedstrijd van vrijdag 20.00 uur. Normaal betaal je minimaal 12,50 euro voor een toegangsbewijs. Kinderen tot en met 12 jaar mogen voor niks naar binnen.
Kans maken is heel eenvoudig. Stuur voor vrijdag 6 april 13.00 uur, de dag van de wedstrijd tegen Cambuur dus, een mailtje naar lezersactie@janenjanmedia.nl en vermeld daarin je naam, woonplaats en telefoonnummer en natuurlijk de wedstrijd waar je heen wilt. Wie weet ben jij de gelukkige. Winnaars krijgen voor 16.00 uur die dag per mail kaartjes toegestuurd.
FC Den Bosch gaat voor een veilig, gezellig en sfeervol Stadion de Vliert. FC Den Bosch, met heel mijn hart!