Het gemengd koor van de Sint Servatiuskerk vierde het jaarlijkse Ceciliafeest bij De Nachtegaal. Dit jaar was er slechts een jubilaris, Dorothé Muller, die helaas niet aanwezig kon zijn. Zij was 12,5 jaar lid van het gemengd koor. Bert van Geffen, die vorig jaar om gezondheidsredenen afscheid nam van het koor, is helaas op 26 september overleden
Het Ceciliafeest werd dit jaar georganiseerd door de alten die zorgden voor een uitstekend koud en warm buffet, afgewisseld met optredens van de Boskantse cabaretgroep “ ’t is Aalt Wa”.
Ook het gemengd koor Sint-Servatius heeft te kampen met een teruglopend en ouder wordend ledenbestand. Enige versterking, met name bij de hoge stemmen, sopranen en tenoren, is gewenst.
Het koor repeteert op donderdagavond van 20.00 uur tot 22.00 uur, en zingt op de eerste en de derde zondag van de maand. Kom eens langs op de repetitie of belt u met secretaris Wim Rutte, tel. 073-54 79 165, e-mail wimenriarutte@hotmail.com.

30 november 2016